Våre leietakere

Vi er stolte av våre leietakere! Mange har vært hos oss i mange år og har med sin tilstedeværelse skapt nettopp det miljøet vi strever etter!

Sørlie Torget - Bygg 1

Elkjøp Sarpsborg – Tlf. 21 00 21 21 – www.elkjop.no

Sørlie Torget - Bygg 2

Fellesforbudet 851 Østfold – Tlf. 99 11 99 11 – www.fellesforbundet.no/avd851
HiFi Klubben Sarpsborg – Tlf. 22 13 22 13 – www.hifiklubben.no
Infografikk – Tlf. 69 13 70 70 – www.infografikk.no
Multiconsult AS – Tlf. 69 12 88 88 – www.multiconsult.no

Kontorfellesskap
CGI Norge AS – Tlf. 22 57 70 00 – www.cginorge.no
Sørlie Gruppen AS – Tlf. 99 00 82 40 – www.sorliegruppen.no

Sørlie Torget - Bygg 3

AFRY AS – Tlf. 69 97 34 00 – www.afry.com/en
Care1  – Tlf. 94 06 28 94 – www.care1.no
Legene Dahle, Bergquist og Hansen – Tlf. 69 10 46 00
Sørlie Prosjektinnredninger AS – Tlf. 69 13 99 50 – www.sorliepro.no

Sørlie Torget - Bygg 4

Bertel O. Steen Østfold AS – Tlf. 69 97 24 00 – www.bos.no
Modulvegger – Tlf. 91 34 65 88 – www.modulvegger.no
RevisorGruppen Østfold DA – Tlf. 69 13 98 88 – www.rg.no
Solhøi Revisjon AS – Tlf. 69 13 83 33 – www.solhoi.no
Viken Fiber AS – Tlf. 21 45 45 00 – www.vikenfiber.no

Sørlie Torget - Bygg 6

JS Norge AS – Tlf. 69 01 48 01 – www.jsnorge.no
Natre Vinduer AS – Tlf. 69 16 00 50 – www.natre.no
Østfold Jordskifterett – Tlf. 69 12 87 50 – www.domstol.no
Sørlie Prosjektinnredninger AS – Tlf. 69 13 99 50 – www.sorliepro.no

SG Torget AS

Apcoa Parking Norway AS – Tlf. 22 05 7500
Borg Bierstube AS – Tlf. 69 15 08 00 – www.borgbierstube.no
Sarpsborg Dental AS – Tlf. 69 15 67 88 – www.sarpsborgdental.no
Sentrum Legesenter DA – Tlf. 69 13 30 50
Viken Fylkeskommune, Sarpsborg Tannklinkk avd. Sentrum – Tlf. 98 90 00 00 – www.viken.no/tjenester/tannhelse
Beauty Revolution AS – Tlf. 46 70 01 07

Statsminister Torps vei 1a

Agnalt & Holmen AS – Tlf. 97 65 74 79 – www.agnalt-holmen.no
Aura Light AS – Tlf. 47 39 51 82 – www.auralight.com
Avarn Security – Tlf. 915 02 580 – www.avarnsecurity.no
Digihuset – Tlf. 96 00 67 00 – www.digihuset.no
Folkvang AS – Tlf. 45 22 21 47 – www.folkvang.no
Goodtech AS – Tlf. 81 56 86 00 – www.goodtech.no
HSP Inspection – Tlf. 91 77 38 60 – www.hspi.no
Lotusfrøet Yoga – Tlf. 93 08 91 85 – www.lotusfroetyoga.no/author/ingvild-j-b-stene
Marginbooster AS – Tlf. 91 30 70 90 
Merethe Karlsen, Autorisert fotterapeut – 45 61 09 84
NAF avd. Sarpsborg og Rakkestad – Tlf 48 25 48 20 –
www.naf.no/her-finner-du-naf/lokalavdelinger/lokalavdeling-sarpsborg-og-omegn/ 
Nilan Norge AS – Tlf. 99 49 55 55 – www.nilan.no
Polinor Tjenester AS – Tlf. 69 01 79 70 – www.polinortjenester.no
Psykolog Palle Johansson
Ren Service AS – Tlf. 22 06 06 00 – www.renservice.no

Samtalepartner Rune Brenna – Tlf. 48 28 20 84 – www.runebrenna.no
Sarpsborg Massasje v/Kjersti Karlsen – Tlf 99 49 22 61 – https://www.sarpsborgmassasje.no
SB Entreprenør – Tlf. 69 14 33 00 –  
www.sorliebygg.no
Skandinavisk Markedsmedia AS – Tlf. 412 89 777 – www.markedsmedia.no
Skjeberg Elektro AS – Tlf. 46 83 53 54
Surfachem Nordic AS – Tlf. 90 89 89 75 – www.surfachem-nordic.com
Svein Lund Isolering AS – Tlf. 69 67 30 90 – www.sveinlund.no
SysTec Solutions AS – 46 42 21 55 – www.systec.no
Tasktmann MNTF Pål H. Degnes – Tlf. 91 73 44 60
Toma Facility Norge AS – Tlf. 69 10 27 60  www.toma.no

Rosenborgveien 7

Sleipner Motor AS – Tlf. 69 30 00 60 – http://www.sleipner.no
Tyrolit AS – Tlf. 41 62 90 00 – www.tyrolitdiamant.no
Viken Fasade AS – Tlf. 40 00 19 02 – www.vikenfasade.no

Rosenborgveien 9

AK Mekaniske AS – Tlf. 69 10 45 20 – www.akmek.no

Oskars gate

Avarn Security – Tlf. 915 02 580 – www.avarnsecurity.no

Denne nettsiden bruker cookies

Vi bruker informasjonskapsler for å forbedre brukeropplevelsen på nettstedet vårt og for personlig tilpasning av annonser. Ved å fortsette å bruke dette nettstedet samtykker du til vår bruk av informasjonskapsler. Avvis alle